Orkiestra Symfoniczna ZPSM Nr 1

Szanowni Państwo,

W związku z prestiżowym koncertem Orkiestry Symfonicznej ZPSM Nr 1 uświetniającym uroczystość Jubileuszu 25-lecia Urzędu Zamówień Publicznych, który odbędzie się 12 września 2019 w Filharmonii Narodowej, szkoła organizuje bezpłatne warsztaty orkiestrowe dla wszystkich członków orkiestry, które odbędą się na Miodowej w dniach 28-30 sierpnia 2019.

Do prowadzenia warsztatów zaprosiliśmy wybitnych muzyków:

Skrzypce i altówki – Maksym Dondalski – skrzypek, koncertmistrz Orkiestry Teatru Wielkiego-Opery Narodowej.

Wiolonczele i kontrabasy – Marcel Markowski – wiolonczelista, lider wiolonczel Sinfonia Varsovia.

Instrumenty dęte drewniane – Sylwester Sobola – oboista, solista Orkiestry Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, wykładowca UMFC.

Instrumenty dęte blaszane – Ostap Popovych – trębacz, solista Orkiestry Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, członek Sinfonia Varsovia Brass.

Instrumenty perkusyjne – Katarzyna Bojaryn – perkusistka, Orkiestra Teatru Wielkiego-Opery Narodowej.

Orkiestrę poprowadzi jak zawsze Radosław Labahua.

Szczegółowe informacje:

Data: 28-30 sierpnia 2019

godz. 11.00-13.00 próby sekcyjne

przerwa obiadowa

godz. 14.00-16.00 tutti

Udział w warsztatach jest bezpłatny, szkoła zapewni także wyżywienie (obiad).

Deklarację udziału prosimy przynosić do sekretariatu do 14 czerwca 2019. Druk dostępny jest tutaj.